دكتر سيد مير منصور موذن جمشیدی » مفصل لگن » دکتر پنجه طلا جراحی لگن
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

دکتر پنجه طلا جراحی لگن

زمانی که دچار مشکل اسکلتی عضلانی یا لگن می شوید یا آسیبی می بینید که بر استخوان ها، مفاصل، رباط ها یا غضروف شما تأثیر می گذارد، مراجعه به بهترین پزشک ارتوپد می تواند کمک زیادی به شما بکند. مراجعه به یک پزشک متخصص علاوه بر اینکه می تواند شما را به سلامتتان برساند، می تواند منجر به بازگشت شما به زندگی طبیعیتان شود. در این مقاله اقدام به معرفی بهترین دکتر پنجه طلا جراحی لگن در تهران شده است. با مراجعه به این پزشک می توانید این اطمینان را داشته باشید که در زمان کوتاهی می توانید سلامت خود را به دست بیاورید. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی بهترین دکتر پنجه طلا جراحی لگن در تهران

دکتر میر منصور موذن جمشیدی به عنوان یک جراح متخصص، بیماری ها و آسیب های ساختارهای فیزیکی بدن مانند استخوان ها، ماهیچه ها و بافت های نرم مانند مفاصل، رباط ها، غضروف ها و تاندون ها را شناسایی و اصلاح می کنند. در مواردی که بیماری حاد نباشد، دکتر جمشیدی داروها و روش های کم تهاجمی را برای شما تجویز می کند که در جهت کاهش درد و درمان بیمار استفاده می گردد. در ادامه ویژگی های بسیار مهمی که دکتر موذن جمشیدی را از سایر پزشکان متمایز می کند آورده شده است:

تجربه

دکتر موذن جمشیدی درک کاملی از بدن انسان دارد  و در روش‌های درمانی  و جراحی ارتوپدی بی‌شماری تخصص دارند. تخصص اصلی ایشان جراحی لگن و اندام تحتانی است. ایشان دارای صدها جراحی موفق در این حوزه هستند.

دقت و مهارت

دکتر موذن جمشیدی مهارت و هماهنگی فیزیکی عجیبی دارند. به طور معمول، بااستعداد ترین جراحان رشته ارتوپدی را انتخاب می کنند. دقت جراحی های دکتر جمشیدی بسیار بالا است و ایشان آشنا به آخرین تکنیک های روز دنیا هستند.

انجام جراحی های نا ممکن

دکتر میرمنصور موذن جمشیدی بهترین متخصص ارتوپد درتهران هستند. ایشان دارای موفقیت در صدها جراحی ناممکن هستند. بنابراین از تمام ایران بیماران برای درمان مشکلاتشان به ایشان مراجعه می کنند. به همین دلیل است که ایشان به عنوان بهترین دکتر پنجه طلا جراحی لگن در تهران شناخته می شوند.

انجام جراحی های نا ممکن

ذهن باز

جراحان بزرگ همیشه ذهن خود را باز نگه می دارند و هیچ گاه بدون اطمینان از تمام حقایق مربوطه اظهار نظر یا نتیجه گیری سریع انجام نمی دهند. بنابراین، دکتر جمشیدی هرگز هیچ تشخیصی را تا انجام یک معاینه کامل یا برنامه درمانی انجام نمی دهند. ایشان پیش از درمان همه احتمالات مرتبط را ارزیابی می کنند.

انعطاف پذیری

جراحان متخصص می دانند که هیچ دو بیماری یکسان نیستند. امکان اینکه شرایط و صدمات در دو بیمار مشابه باشد، وجود ندارد. دکتر موذن جمشیدی تمام روش های درمانی را به صورت انحصاری برای هر بیمار برنامه ریزی می کنند و هر بیمار را با رویکردی متفاوت درمان می کنند.

اخلاق خوب

جراحان ارتوپد ماهر باید پذیرای نیازها و نگرانی های شما باشند و با شما به عنوان یک انسان رفتار کنند و نه صرفاً یک مشتری و بیمار. دکتر موذن جمشیدی در خصوص بیماران بسیار خوش اخلاق هستند. همه بیماران با ایشان احساس خوبی دارند و به وی اعتماد می کنند.

در مورد تعویض مفصل ران بیشتر بدانید.

تحصیلات

برای انجام جراحی لگن، توصیه می گردد که جراحی را انتخاب کنید که در یک دانشگاه معتبر تحصیل کرده باشد. دکتر موذن جمشیدی جز معدود جراحان در ایران هستند که فوق تخصص جراحی لگن از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. در این رشته در هر سال فقط یک پذیرفته انتخاب می گردد.

محبوبیت در نظر بیماران

دکتر میر منصور موذن جمشیدی یکی از بهترین جراحان ارتوپد تهران و زنجان هستند. ایشان دارای هزاران بیمار راضی هستند و تمام بیماران ایشان از انجام جراحی هایشان راضی هستند. شما می توانید با مراجعه به مطب رضایت بیماران ایشان را بشنوید و از متخصص ایشان اطمینان پیدا کنید.

بررسی شبکه اجتماعی

دکتر میر منصور موذن جمشیدی دارای شبکه اجتماعی اینستاگرام هستند و در این شبکه دارای پست های زیادی هستند. شما می توانید با مراجعه به اینستاگرام نظرات بیماران را بشونید و با خیالی آسوده به ایشان مراجعه کنید.

مزایای مراجعه به بهترین دکتر پنجه طلا جراحی لگن در تهران

 • تسکین سریع درد
 • درمان تضمینی بیمارای
 • رضایت کامل از نتیجه جراحی
 • استفاده از درمان های کم تهاجمی ممکن پیش از جراحی
 • دوران نقاهت کوتاه
دکتر پنجه طلا جراحی لگن

در مورد هزینه تعویض مفصل لگن در تهران بیشتر بدانید.

کلام آخر

اما اگر به دنبال یک جراح ارتوپد هستید، بدیهی است که می خواهید یکی از بهترین ها را انتخاب کنید. به هر حال، این انتخاب می تواند تأثیر زیادی بر کیفیت زندگی شما در آینده داشته باشد. برای جلوگیری از انتخاب جراح نادرست، فقط باید ویژگی های بهترین جراح جراحی تعویض مفصل لگن را بدانید. اگر به دنبال بهترین دکتر پنجه طلا جراحی لگن در تهران هستید، این اطمینان را داشته باشید که دکتر موذن جمشیدی بهترین گزینه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تمام خدماتی که ارائه می دهند، می توانید همین امروز با مطب ایشان تماس بگیرید.  

دکتر سید منصور موذن جمشیدی

دکتر سید میر منصور موذن جمشیدی

دکتر میرمنصور موذن جمشیدی در سال ۱۳۷۸ در رشته پزشکی دانشگاه شیراز پذیرفته شدند. ایشان همچنین در سال ۱۳۸۷ با رتبه ۲۲ در رشته جراحی ارتوپدی دانشگاه تهران وارد دوره تخصص شدند. دکتر موذن جمشیدی در سال ۹۷ تنها پذیرفته فوق تخصصی جراحی لگن و ران و تعویض مفصل در دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. شایان ذکر است که در ایران سالی یک پذیرفته برای تحصیل در این رشته مجاز می باشد. ایشان عضو انجمن جراحان لگن ایران، عضو انجمن جراحان لگن اروپا و دارای برد جراحی لگن ایران در دو سال پیاپی هستند.
برچسب ها:

مقالات مرتبط

مراقبت های بعد از تعویض مفصل لگن

مراقبت های بعد از تعویض مفصل لگن

مراقبت های بعد از تعویض مفصل لگن درواقع جزء مهم ترین نکات بعد از عمل محسوب می شود دقت داشته باشید که در سه ماه اول بعد از جراحی احتمال در رفتگی مفصل بسیار زیاد است ولی بعد از این زمان به دلیل تشکیل...

آرتروز لگن از دلایل تا علائم

آرتروز لگن از دلایل تا علائم

قبل از توضیح در مورد آرتروز لگن باید اشاره کنیم مفصلی است که شامل یک توپ و یک کاسه می‌باشد که هر دوی آنها از استخوان ساخته شده و با غضوف پوشیده شده است. در حالت کلی غضروف ها به مفصل اجازه می‌دهند تا...

درمان شکستگی لگن

درمان شکستگی لگن

درمان شکستگی لگن یکی از درمان هایی است که می تواند جان افراد را نجات دهد. فرآیند درمان به محل شکستگی و آسیب دیدگی بستگی دارد. مرحله اول درمان شکستگی لگن ثابت کردن و جلوگیری از خونریزی بیشتر فرد می...

جراحی تعویض مفصل لگن در تهران

جراحی تعویض مفصل لگن در تهران

استخوان لگن با توجه به نقشی که به عنوان نقطه تکیه گاه و اتصال بدن ایفا می کند و هم چنین داشتن عروق خونی و رشته های عصبی فراوان از اهمیت زیادی برخوردار است. مفصلی که لگن را به پاها متصل می کند، مفصل...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

2 دیدگاه ها
 1. مهری مهدی

  سلام. من دوسال داخل ران پام گیر میکنه راه میرم درد داذه. درچرخش ها مشکل داره
  ..اهل اصفهانم
  هر دکتریه چیز گفته یکی میگه ایمپیجمنته
  یکی میگه استخوانش بزرگه
  یکی میگه تنها راه جراحیع
  یکی میگه جراحی نکن…. خسته شدم از درد
  راهنماییم کنین

  پاسخ
  • دکتر میرمنصور موذن جمشیدی

   با سلام باید مورد معاینه قرار بگیرید. لطفا با شماره 09903168492 تماس بگیرید.

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *