دكتر سيد مير منصور موذن جمشیدی » مفصل زانو » بهترین جراح تعویض مفصل زانو
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

بهترین جراح تعویض مفصل زانو

اغلب ممکن است به دلایل و بیماری های مختلف افراد به جراحی تعویض مفصل زانو نیاز داشته باشند و به دنبال یک جراح و متخصص با تجربه برای انجام این جراحی باشند.
بروز برخی بیماری ها در مفصل زانو می تواند موجب کاهش دامنه حرکتی و ناتوانی در حرکت برای افراد شود که در این صورت پزشک متخصص ارتوپد با تشخیص علت بروز بیماری در صورت نیاز جراحی تعویض مفصل زانو را به بیمار توصیه می کند.
اما این نکته بسیار حائز اهمیت است که جراحی تعویض مفصل امری بسیار حساس است زیرا که در توانایی حرکت فرد تاثیر گذار است و به همین دلیل نیز باید توسط جراحی متبحر انجام شود.
ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص جراحی تعویض مفصل زانو و ویژگی یک جراح عالی برای این انجام تعویض مفصل زانو به شما ارائه دهیم.

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین جراح تعویض مفصل زانو چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه به شما در انتخاب بهترین جراح تعویض مفصل کمک خواهیم کرد.

تعویض مفصل زانو

 

 جراح تعویض مفصل چه ویژگی هایی دارد؟

همان طور که در ابتدا گفته شد انتخاب یک جراح خوب برای انجام جراحی تعویض مفصل زانو از اهمیت بالایی برخودار است. در حقیقت یافتن و انتخاب پزشک حاذق و با تجربه ای که بتواند عمل جراحی را به خوبی انجام دهد تا تاثیرات مطلوب آن روی بیمار بعد از انجام عمل جراحی نشان داده شود و خطرات و عوارض عمل جراحی تعویض زانو را به حداقل برساند، بسیار مهم می باشد ونیازمند تحقیق و بررسی های بسیاری می باشد. از همین رو در ادامه به برخی ویژگی های بهترین جراح تعویض مفصل زانو می پردازیم.

موارد ذکر شده می تواند به شما در انتخاب بهترین جراح تعویض مفصل زانو کمک شایانی کند:

  • آشنا بودن با علم جدید و بروز بودن
  • آشنا بودن با جدید ترین روش های متد های عمل جراحی تعویض زانو
  • مهارت و تجربه بالا در انجام عمل جراحی
  • داشتن مهارت و تجربه در جراحی زانو با ریسک بالا
  • داشتن بورد تخصصی و فوق تخصصی جراحی تعویض مفصل زانو
  • وظیفه شناسی
  • صمیمی بودن با بیمار و دلسوز بودن
  • داشتن وجدان کاری
  • داشتن علم و آگاهی کافی در زمینه جراحی تعویض مفصل زانو
جراحی تعویض مفصل زانو

جراح تعویض مفصل چه کسی است و چه وظایفی دارد؟

جراح تعویض مفصل زانو شخصی است که دارای مهارت و تجربه کافی در زمینه جراحی تعویض مفصل باشد و هم چنین در زمینه ارتوپدی نیز بهترین متخصص ارتوپد باشد.

در حقیقت با استناد به تجربه جراح و نتایجی که از جراحی ها بدست می آید می توان جراح مناسب را پیدا کرد .ممکن است افرادی در جستجوی جراج تعویض مفصل باشند و نمی دانند که از کجا می توانند اطلاعاتی در خصوص جراحانی که در این حوزه فعالیت می کنند و دارای مهارت و تخصص کافی و نتایج خوب جراحی های متعدد تعویض مفصل زانو باشند، پیدا کنند. این افراد می توانند جراح با چنین خصوصیاتی را از پرس و جو کردن از دوستان و جستجو کردن در سایت های معتبر بیابید.

بیمار باید قبل از مراجعه به جراح از وظایفی که او دارد مطلع شود. این امر در تسهیل پیدا کردن جراح مناسب برای انجام عمل جراحی کمک بسیار زیادی به بیمار می کند.

جراح متخصص قبل از انجام جراحی یک سری بررسی ها و معاینات جهت تشخیص بیماری روی بیمار انجام می دهد تا اینکه مشخص کند بیمار به جراحی نیاز دارد یا خیر و به تشخیص مشکلاتی که در زانو وجود دارد می پردازد.

درمان هایی که جراح تعویض مفصل زانو انجام می دهد و بیمار می تواند جهت درمان آن ها به جراح مراجعه کند عبارتند از :

این بیماری ها نیاز به درمان دارند و چنان چه با دارو درمان نشوند باید بیمار تحت عمل جراحی تعویض مفصل زانو قرار گیرد و به جراح تعویض مفصل زانو برای تشخیص نوع بیماری و انجام عمل جراحی مراجعه کند.

جراح تا چند روز بعد از انجام عمل جراحی تعویض مفصل زانو، بیمار خود را تحت نظر قرار می دهد و جهت بهبود هرچه سریع تر بیمار دستورالعمل هایی به بیمار می دهد تا با رعایت آن، بیمار کمترین دوره نقاهت بعد از عمل جراحی را داشته باشد و نتیجه جراحی برای او رضایت بخش باشد.

 

دکتر سید منصور موذن جمشیدی

دکتر سید میر منصور موذن جمشیدی

دکتر میرمنصور موذن جمشیدی در سال ۱۳۷۸ در رشته پزشکی دانشگاه شیراز پذیرفته شدند. ایشان همچنین در سال ۱۳۸۷ با رتبه ۲۲ در رشته جراحی ارتوپدی دانشگاه تهران وارد دوره تخصص شدند. دکتر موذن جمشیدی در سال ۹۷ تنها پذیرفته فوق تخصصی جراحی لگن و ران و تعویض مفصل در دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. شایان ذکر است که در ایران سالی یک پذیرفته برای تحصیل در این رشته مجاز می باشد. ایشان عضو انجمن جراحان لگن ایران، عضو انجمن جراحان لگن اروپا و دارای برد جراحی لگن ایران در دو سال پیاپی هستند.
برچسب ها:

مقالات مرتبط

زانوی پرانتزی و ضربدری

زانوی پرانتزی و ضربدری

به طور کلی ممکن است برخی افراد بر اثر عوامل مختلف یا عوامل ژنتیکی در ساختار زانوی خود دچار برخی مشکلات شوند. زانوی پرانتزی و ضربدری یکی از اختلالات و عارضه های شایع در ساختار مفصل زانو است که اغلب...

اطلاعات جامع در مورد درمان شکستگی زانو

اطلاعات جامع در مورد درمان شکستگی زانو

اگر شما ورزشکاری هستید که در ورزش های تماسی شرکت می کنید ممکن است در معرض خطر شکستگی زانو باشید. شکستگی زانو یک شکستگی یا ترک در یک یا چند استخوان در مفصل است، که از شکستگی کوچک تا شکستگی کامل...

بهترین متخصص ارتوپد در شهرک غرب تهران

بهترین متخصص ارتوپد در شهرک غرب تهران

جراحی ارتوپدی یک روش پیچیده و پیشرفته است که فقط باید توسط جراح ارتوپد مجرب و آموزش دیده انجام شود. دکتر میر منصور موذن جمشیدی بهترین جراح ارتوپد در شهرک غرب هستند و دارای صدها جراحی موفق و بیمار...

مراقبت های بعد از جراحی تعویض مفصل زانو

مراقبت های بعد از جراحی تعویض مفصل زانو

مراقبت های بعد از جراحی تعویض مفصل زانو از مواردی است که باید حتما به درستی رعایت شود. همان طور که می دانید جراحی تعویض مفصل زانو به منظور درمان مشکلات مفصل زانو استفاده می شود. این جراحی یکی از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *